خدمات پس از فروش خودروهای شرکت صنعتی توليدی مرتب تا سال 1376 مستقيما"  توسط  شرکت  مذکور  ارائه  مي گرديد. اما از انجا که ارتقاء سطح کيفی خدمات و جلب رضايت خريداران ضروری به نظر مي رسيد ؛ در سال 1376 شرکت  (( مرتب خودرو ))  تأسيس و کليه اختيارات در زمينه سرويس اوليه ؛ خدمات گارانتي و تأمين قطعات يدکي خودروهای توليدی به اين شرکت واگذار  گرديد.

از آنجائيکه برنامه ريزی ؛سازماندهي و  تجهيز  شرکت نياز به  زمان داشت ؛ عملا" فعاليت شرکت از تاريخ  1/12/1377 آغاز  گرديد  و اقدامات لازم به منظور  تجهيز  و ارتقاء کيفی خدمات پس از فروش بعمل آمد ؛بطوريکه  تعداد  نمايندگيهای مجاز به ميزان 80%  افزايش يافت  و  فعاليتهای مجدانه ای  به منظور  ارتقاء سطح کيفی خدمات پس  از فروش  و  جلب رضايت  مشتريان صورت گرفت.

در  بهمن ماه سال 1381با افتتاح خط توليد محصول جديد (( موسو )) که خودروِِيي مدرن؛ مجهز به سيستمهايي پيشرفته و دارای کليه استانداردهای جهاني است ؛مسئوليت شرکت بيش از پيش افزايش يافت و با تجديد نظر در سازمان قبلي و تجهيز و تکميل تعميرگاه مرکزی و با هماهنگيهای بعمل آمده با شرکت امداد خودرو ايران ؛ خود را برای سرويس دهي به خريداران محترم <<موسو>>  آماده نمود.

پروژه طراحی و توليد << پاژن - V6>> با هدف حفظ و بهبود قابليتهای خودروی پاژن نيز در سال 1382 به بار نشست و با معرفی خودروی مذکور بلافاصله تحت پوشش خدمات رسانی شرکت << مرتب خودرو >> قرار گرفت تا استفاده کنندگان از اين خودرو بتوانند در سراسر کشور از خدمات گارانتی و تأمين قطعات يدکی خودرو پاژن -V6 از طريق نمايندگيهای مجاز برخوردار گردند.

اينک از آنجا که معتقديم انتقادات و  پيشنهادات سازنده مشتريان گرامي مي تواند سهم موثری در پيشبرد  اهداف شرکت و بهبود مداوم خدمات ارائه شده داشته باشد  ؛ از کليه خريداران محترم  خودروهای  توليدی شرکت صنعتی توليدی مرتب  تقاضا ميکنيم  نظرات خود رادر مورد خودروی خريداری شده  و نحوه سرويس دهی به آن با  ((مرکزنظرسنجی مرتب خودرو )) در ميان بگذارند تا ضمن سنجش ميزان رضايت مشتريان گرامی ؛ اقدامات لازم به منظور جلب رضايت و تأمين اسايش آنان بعمل آيد.

 

قطعات بهتر           خدمات برتر

                             

 

ا اعتماد شما هدف ماست

  ا احترام به شما اعتقاد ماست   شرکت مرتب خودرو در خدمت شماست

 
قطعات بهتر
          خدمات برتر  

پشتوانه ما رضايت شماست

 

خدمات پس از فروش شرکت مرتب خودرو

   
About Us